Agrias ombud

Här är Agrias ombud!

Du kan välja fritt vilket ombud du vill kontakta - områdesindelningen visar vem som är närmast dig. I kontaktinformationen kan du även se på vilka språk ombuden kan kontaktas.

Om du vill ha prisinformation eller en offert, hjälper våra ombud dig gärna. Ombuden kan kontaktas via telefon och e-post.

I andra ärenden kan du ringa vår kundservice eller mejla oss på: info@agria.fi

Susan Collin

susan.collin@ombud.agria.fi

Tel: 040-5616411

Område: Satakunta, Birkaland, Södra Österbotten, Mellersta Finland

FI

Maiju Hauskamaa

maiju.hauskamaa@ombud.agria.fi

Tel: 045-6922990

Område: Södra Österbotten, Satakunta, Birkaland

FI

Minna Huusko-Pitkänen

minna.huusko-pitkanen@ombud.agria.fi

Tel: 044-980 7917 

Område: Kajanaland, Norra Savolax och Norra Karelen

FI

Merja Karhunen

merja.karhunen@ombud.agria.fi

Tel: 044-0708953

Område: Västra Nyland, Egentliga Finland

FI, EN

Sinikka Komi

sinikka.komi@ombud.agria.fi

Tel: 040-723 0471

Område: Kymmenedalen, Södra Savolax och Södra Karelen

FI

Anne Kuusijärvi

anne.kuusijarvi@ombud.agria.fi

Tel: 040-5171041

Område: Norra Österbotten och Kajanaland, Lappland

FI, EN, SV

Tarja Lahti

tarja.lahti@ombud.agria.fi

Tel: 050-5612566

Område: Egentliga Tavastland, Birkaland och Östra Nyland

FI, EN

Pirkko-Liisa Marttinen

pirkko-liisa.marttinen@ombud.agria.fi

Tel: 040 723 6155

Område: Nyland

FI

Tuula Virtanen

tuula.virtanen@ombud.agria.fi

Tel: 041-5452696 (på kvällarna)

Område: Nyland

FI, EN, SV